Grand Aquarium
Trip Advisor
Top Hotels
Explore your room..
Explore your room..
Just like you’ve dreamed of… The ideal room for you to rest.

“Gizlilik ve Kullanım Koşulları”

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Club Aquarium ve Grand Aquarium İçmeler- MARMARİS ( bundan böyle akvaryum apart otelleri olarak adlandırılacaktır ) misafirleri olan sizlerden hakkınızda ve/veya aile bireyleriniz hakkında aşağıda bildirildiği türde bilgiler istenecektir.

        * İletişim bilgileriniz ( adınız,soyadınız,telefon numaranız,e-posta adresiniz gibi )

       * Kişisel bilgiler ( doğum yeriniz ve tarihi,uyruğunuz gibi )

       * Çocuklarınızla ilgili bigiler ( adı,soyadı,doğum tarihi ve yeri,uyruğu gibi )

       * Kredi kartı numaranız ( banka  ve reservasyon işlemleri için

       * Giriş ve çıkış tarihleriniz

       *Tercihleriniz ve ilgi alanlarınız ( sigara,gazete/dergi,spor,kültürel ilgiler )

       * Tesislerimizde konaklama ve konaklama sonrası sorularınız ve/veya yorumlarınız

18 yaş altı misafirlerimiz hakkındaki bilgiler ancak yetişkinler tarafından verilir.

Irk,etnik köken,siyasi görüş,dini veya felsefi inançlar,sendika üyelikler, sağlık bilgileri veya cinsel eğilimler gibi hassas bilgiler hiçbir şekilde sorgulanmayacaktır.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Misafirlerimizle ilgili bilgiler,ancak resmi makamlarca ve resmi usulde istenirse, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince kendilerine iletilir.

İşletmemiz,sözkonusu bilgileri misafirlerimizin onayı dışında yada yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü şahıslarla,kurum ve kuruluşlarla paylaşmayacaktır.

İnternetin yapısı gereği, bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemlerinin olmasına karşın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir.Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zararlardan Akvaryum otelleri sorumlu değildir. Web sitemiz diğer web sitelerine link verebilmektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece kendi web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerdeki kullanım için , o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam,banner,içerik maksatlı veya başka bir maksatla geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı,etik ilkeleri,gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Akvaryum otelleri sorumlu değildir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler ( tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet v.b ) dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, 

Misafir Profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik misafir “ sınıflandırma “ çalışmalarında sadece Akvaryum otelleri şirket bünyesinde kullanılmaktadır. Ek bilgi almak için her zaman şirketimizle iletişime geçilebilinir.

KULLANIM KOŞULLARI

İçerik :

Akvaryum otelleri ; hata, kasten veya ağır ihmal içermediği sürece sunulan bilgi ve belgelerin güncelliği,doğruluğu,bütünlüğü ve kalitesi için sorumluluk kabul etmez. Bu , web sitemizde sağlanan herhangi bir bilgi ve belgenin herhangi bir şekilde kullanılması sonucunda ortaya çıkacak herhangi bir kayıp, ek maliyet veya zarar anlamına gelir .

Telif Hakkı :

Web sitelerinin tasarımı, resimler ve logoları kullanımları ve yönlendirilen web sitelerinin bireysel katkıları telif hakkı kapsamında koruma altındadır. Bu resimlerin veya metinlerin başka elektronik veya basılı yayınlarda çoğaltılması veya kullanılması Akvaryum otellerinin onayı olmadan gerçekleşemez.

Bu Uyarının Yasal Geçerliliği :

Bu yasal uyarı, sizi yönlendiren internet yayınının bir parçası olarak görülmelidir. Şart ve koşullardan herhangi birinin, ilgili kanunlar nedeniyle geçersiz olması durumunda, geriye kalan şartlar ve koşullar bu durumdan etkilenmez.

HER HAKKI SAKLIDIR 2015 AQUARIUM DESTEK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ